אודות

הרבה שואלים אותנו: “מה, בניתם הכל לבד?” מוזמנים להכיר את הראש היצירתי והראש הטכני מאחורי הג’וב היווני- חדר בריחה ואירועים בחיפה

 אנחנו צחי חלימי ואביטל חן זוג חיפאים בוגרי הטכניון.

ב2017 מצאנו את עצמנו מתמכרים לחדרי בריחה, נהננו מההתנתקות לשעה, החוויה והאתגר.כל פעם שיצאנו מחדר בריחה אמרנו לעצמנו – חייבים להקים אחד כזה! זוהי הזדמנות לנצל את היכולות שלנו בתור מהנדסת בניין והנדסאי אלקטרוניקה. לאחר התלבטויות החלטנו להקים את כל המקום בעצמנו ולתת את החוויה הטובה ביותר ללקוח – תפאורה מושקעת, חדר טכנולוגי ומתקדם, אווירה יוונית אותנטית ושירות מכל הלב.

בנוסף, היה לנו ברור שהחדר יהיה נגיש לאנשים עם כסאות גלגלים, כבדי שמיעה וחירשים. עסק חברתי-קהילתי, מה שבא לידי ביטוי בבחירת המקום, החידות, המעברים, הפתחים והפעילויות השונות שאנחנו יוזמים במקום. נבחרנו להשתתף בתחרות יזם השנה 2018 של קרן שמש כעסק חברתי תורם ובתחרות המיזם החברתי החיפאי לשנת 2018.

לאחר חצי שנה הרחבנו את העסק ופתחנו חדר אירועים פרטי הכולל- מטבחון, פינות ישיבה, מקרן, מסך ענק, קריוקי, דאנס ומשחקים ובכך הענקנו ללקוחותיו את החוויה המושלמת לימי הולדת, ימי גיבוש, מסיבות רווקות, מקום להעברת סדנאות ושאר החגיגות. אנחנו דואגים באופן אישי לכל אירוע.
ב2019 מתנדבים מטעם עמותת “נגישות ישראל” בדקו את הנגישות במתחם.

אתם מוזמנים לקרוא את הכתבות השונות שנכתבו עלינו, את הבלוג ולוח האירועים שלנו שיתעדכנו מעת לעת ולהכיר אותנו מקרוב ואת הפעילויות המיוחדות שאנחנו עושים מעבר לחדר בריחה.

כתבו עלינו

כתבות, מאמרים, ואזכורים נבחרים

הג’וב היווני בראיון לתוכנית בוקר בערוץ 13

ynet – חדר בריחה בחיפה נגיש לכולם

mako – חדר בריחה ביתי שהקמנו בבית של סטטיק

T5 – 5 פעילויות מומלצות לכל המשפחה

ידיעות חיפה – מי עומד מאחורי הג’וב היווני?

עכבר העיר – חדר בריחה בחיפה

כלבו – חדר בריחה נגיש בחיפה

צרו קשר

6 + 11 =

מיקום

חורי 2, מגדל הנביאים, חיפה

דרכי התקשרות

0543187557
info@logic-escape.com

שעות פעילות

9:00-1:30
ימים א’-ש’

מיקום

חורי 2, מגדל הנביאים קומה 6, חיפה

דרכי התקשרות

0543187557
info@logic-escape.com

שעות פעילות

9:00-1:30
ימים א’-ש’

Call Now Button